Türkiye çelik kesiminde 55 yıldır faaliyet gösteren Hasçelik’in Kurumsal İrtibat ve Marka Müdürü, kesimin tecrübeli ismi Beste Tınaz oldu.  

Vasıflı çelikleriyle Türkiye ve dünyada birçok dalın gelişimine istikamet veren Hasçelik’te üst seviye bir atama gerçekleştirildi. Mobilite, iklimlendirme ve ilaç üzere birçok farklı dalda pazarlama ve bağlantı alanında uzun yıllar yöneticilik tecrübesi olan Beste Tınaz, Hasçelik’in Kurumsal İrtibat ve Marka Müdürü oldu. 

Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü’nden mezun olan Tınaz, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladı. Meslek hayatına 2004 yılında Yapı Kredi Bank’ta müşteri temsilcisi olarak başlayan Tinaz, 2005 ila 2010 yılları ortasında ilaç bölümünde satış departmanında misyon aldı. 2010 ila 2011 yıllarında Creative Works Groups’ta proje müdürü, 2011 ve 2021 yılları ortasında Wilo Group’ta sırasıyla pazarlama kadro önderi ve pazarlama irtibatı müdürü vazifelerini üstlenen Tınaz, Hasçelik Kurumsal Bağlantı ve Marka Müdürü durumundan evvel TK Elevator’da Pazarlama ve Bağlantı Müdürü olarak çalışıyordu.      

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı koçluk eğitimi ve memleketler arası koçluk unvanı, Tahlil ve Gayelerle Alan İdaresi üzere birçok sertifika sahibi olan Tinaz, daha evvelki çalışmalarında The Hammers Awards 2021’den Kesiminde En Yeterli Pazarlama Grubu Kategorisi’nde Bronz, En Âlâ Toplumsal Sorumluluk Ekibi Kategorisi’nde ise Gümüş mükafatını aldı.    

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz