Hasan Elmas kimdir? - Elips Haber


Hasan Elmas kimdir? Hasan Elmas nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Hasan Elmas’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Hasan Elmas kimdir? Hasan Elmas kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Hasan Elmas’ın biyografisini haberimizde derledik…Adnan Beker kimdir?

Annesi Fatma Elmas’tır, Semih isminde bir erkek, Sema isminde bir de kız kardeşi vardır. İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 29 Ekim doğumlu Akrep burcudur. Ancak tüm araştırmalarımıza rağmen doğum yılı bilgisine, doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgilerine ulaşılamamıştır.

Gölgedekiler, dizisinin yanı sıra Kanunsuzlar, Ekşi Elmalar, Müthiş Bir Film, Hep Yek 2 ve Ban Bir Soygun Yaz 2 isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

2015 yılında BKM Mutfak ekibinden tanıdığımız başarılı oyuncu Gülhan Tekin ile evlenmiştir. Sinema oyunculuğunun yanı sıra ünlü şarkıcı Eflatun’un seslendirdiği Aşklambaç isimli şarkını klibinde de yer almıştır.

Aslen Kastamonu’lu olduğu bilgisine ulaştığımız yakışıklı oyuncunun, yaşı, doğum yılı, mezuniyeti, boyu ve kilosu gibi bilgiler araştırılmaktadır. Doğum tarihi duyumlara göre 1987’dir, ancak kesin bilgi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz