Hakan Binbaşgil kimdir? - Elips Haber
Ahmet Talha Dağlı kimdir?

Hakan Binbaşgil kimdir? Hakan Binbaşgil nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Hakan Binbaşgil’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Hakan Binbaşgil kimdir? Hakan Binbaşgil kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Hakan Binbaşgil’nun biyografisini haberimizde derledik…

Hakan Binbaşgil kimdir?

Hakan Binbaşgil, Ocak 2012’den bu yana Akbank’ta Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’dur. Binbaşgil, 2002 yılında Akbank’a Değişim Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Banka’nın “Yeniden Yapılanma Programı”nı başlatarak Akbank’ı Türkiye’nin müşteri odaklı lider bankalarından biri haline getirmiştir. , modern ve yenilikçi finans kurumları. Hakan Binbaşgil, 2003 yılında Bireysel Bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, 2008 yılında ise Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Binbaşgil, Akbank’a katılmadan önce Accenture’ın Londra ve İstanbul ofislerinde Yönetim Danışmanı, Pamukbank’ta ise Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Binbaşgil ayrıca yurt içi ve yurt dışında çok sayıda yerel ve çok uluslu şirketin yönetim kurullarında görev almış, Akbank AG, Aklease, AkAsset Management, AkInvestment, Akbank Dubai, Credit Bureau of Turkey gibi şirketlerde başkanlık yapmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz