Galler Prensesi Kate Middleton’dan Kanser Açıklaması: İşte Detaylar!

0
6
Twitter

Galler Prensesi Catherine’nin ne tür kanserle mücadele ettiği ve Kate Middleton’ın videodaki açıklamaları gündeme oturdu. Kate Middleton, paylaştığı videoda kendisine kanser teşhisi konulduğunu duyurdu. Galler Prensesi Kate Middleton’ın hastalığı ve kanser türü araştırılıyor. Kate Middleton’ın hangi kanserle mücadele ettiği ve hastalığı neydi merak ediliyor. Kate Middleton’ın videoda ne söylediği de merak konusu oldu.

Prenses, Ocak ayında bir ameliyat geçirdi. Saray, ameliyatın detayları hakkında bilgi vermedi ancak planlı bir ameliyat olduğunu ve kanserle ilgili olmadığını belirtti. Kate, videoda kanser teşhisinin ameliyat sonrası yapılan testlerle konulduğunu belirtti. Fakat Kate, videoda kanserin türünü açıklamadı ve Kensington Sarayı da bu bilgiyi paylaşmadı.

Galler Prensesi Kate Middleton’ın hastalığı hakkında bilgi verdiği videoda, kendisi sağlık durumunu anlattı. Ocak ayındaki karın ameliyatının başarılı geçtiğini ve başlangıçta kanserli olmadığının düşünüldüğünü belirtti. Ancak ameliyat sonrası yapılan testlerde kanser teşhisi konulduğunu açıkladı. Kate Middleton, tedavisine başladığını ve destek alarak güçlendiğini vurguladı.

Galler Prensesi, eşi Prens William’ın desteğinin büyük önem taşıdığını belirtti ve ailesinin zamana ve mahremiyete ihtiyaç duyduğunu ifade etti. Kate, videoda kanserin detaylarını açıklamadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz