Filip Ve Serkan İş Başında Serkan Kimdir


Filip Ve Serkan İş Başında Serkan Kimdir? Popüler sosyal medya fenomenleri Filip Pavlovi ve Serkan Yavuz, göz önünde bir yaşam kurmayı başardı. Şimdi ellerini kirletme zamanı geldi! “Filip ve Serkan İş Başında” adlı programları, 16 Temmuz Pazar günü saat 16.55’te DMAX kanalında yayınlanacak. Filip ve Serkan İş Başında Şimdi Yayınlanmaya devam ediyor.

Filip Ve Serkan İş Başında Serkan Kimdir

Almanya’nın en ünlü sosyal medya yıldızlarından olan Filip Pavlovi ve Serkan Yavuz. Tamamen yabancı bir şehirde altı gün boyunca günlük hayatın zorluklarıyla mücadele edecekler. Çöp toplamadan peyzaj bakımına, yangınla mücadeleden hayvanlarla çalışmaya kadar şehirdeki çeşitli işlere ellerini atarak sınırlarını zorlayacaklar.

İlk bölümde, ormanların kralı olarak tanınan Filip Pavlovi ve televizyon yıldızı Serkan Yavuz, hayatlarının en zorlu mücadelesine hazırlanıyor. Küçük bir kasaba olan Unkel’de çöp toplaya. Ardından itfaiyede çalışan sosyal medya fenomeni ikili, fiziksel ve duygusal sınırlarını oldukça zorlayacaklar.

“Filip ve Serkan İş Başında” programı, ilk bölümüyle 16 Temmuz Pazar günü saat 16.55’te DMAX kanalında izleyicilerle buluşacak.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Serkan Yavuz Kimdir İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz