Enver Ünlü kimdir? - Elips Haber


Enver Ünlü kimdir? Emre Ünlü nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Enver Ünlü’nün kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Enver Ünlü kimdir? Enver Ünlü kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Enver Ünlü’nün biyografisini haberimizde derledik…


Joe Biden’ı tehdit eden Craig Robertson kimdir? Craig Robertson kimdir?

20 Şubat 1971 yılında Çorum ili Bayat İlçesinde doğdu. İlkokulu memleketinde, Liseyi Ankara Atatürk Öğretmen Lisesinde, Üniversiteyi Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde okudu.

1992 yılında mezun olduktan sonra 1993 yılında İçişleri Bakanlığı’nın açmış olduğu Kaymakamlık sınavını kazanan Ünlü, 3 yıllık Kaymakam adaylığı boyunca Tokat Reşadiye ve Çankırı Yapraklı’da Kaymakam Vekilliği yaptı. 8 ay boyunca İngiltere’de Mesleki ve Yabancı Dil Eğitimi amacıyla bulundu.

Adaylık sürecini başarıyla tamamlayan Kaymakam ÜNLÜ sırasıyla Samsun Asarcık, Malatya Pütürge, Hatay Yayladağı, Diyarbakır Ergani, Kayseri Develi ve son olarak İstanbul Avcılar Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 05.10.2015 tarihinde Bakanlık Oluru ile ığdır’ın Osmangazi İlçe Kaymakamlığında görevlendirildi.

10 Haziran 2020 Valiler Kararnamesi ile Giresun valiliğine atanan Ünlü,evli ve 3 çocuk babasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz