Dr. Hüseyin Akın Öldü


Dr Hüseyin Akın Neden Öldü? Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın mesai arkadaşı olan Dr. Hüseyin Akın, Eyüpsultan’da gerçekleştirilen dokunaklı bir törenle son yolculuğuna uğurlandı. Medipol Hastanesi’nin önde gelen yöneticileri ve doktorları arasında yer alan Dr. Hüseyin Akın’ın beklenmedik ölümü, sağlık camiasında derin bir üzüntü yarattı. Dr. Fahrettin Koca, sevgili mesai arkadaşı Akın için duygusal bir taziye mesajı yayımlayarak kaybıyla ilgili derin üzüntüsünü dile getirdi. Dr. Hüseyin Akın’ın naaşı Eyüpsultan’da düzenlenen bir törenle toprağa verildi, sevenleri ve meslektaşları ona veda etmek için bir araya geldi.

Dr Hüseyin Akın Neden Öldü

68 yaşında aramızdan ayrılan Dr. Hüseyin Akın, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bir zamanlar mesai arkadaşıydı. Akın’ın vefatı üzerine, ikindi namazını müteakip Eyüp Sultan Camii’nde cenaze namazı kılındı ve ardından Eyüpsultan Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:

HÜSEYİN AKIN KİMDİR
HÜSEYİN AKIN KİMDİR

“Çevresinde her zaman saygıyla anılan, mütevazı ve özverili kişiliğiyle tanınan yakın arkadaşım Dr. Hüseyin Akın’ı, uzun süredir devam eden hastalığı sonucunda kaybettik. Henüz 68 yaşındayken bu dünyadan ayrıldı. Allah’tan kendisine rahmet, ailesine ve tüm dostlarına başsağlığı diliyorum.”

Dr. Hüseyin Akın’ın cenaze törenine, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın yanı sıra sağlık, siyaset ve medya sektöründen birçok kişi katıldı.

Mekanbudur.com.tr olarak, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın eski mesai arkadaşı Dr. Hüseyin Akın’a Allah’tan rahmet diliyor; ailesine, yakınlarına ve sevdiklerine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz…

HÜSEYİN AKIN KİMDİR

HÜSEYİN AKIN KİMDİR, 68 yaşında hayatını kaybeden bir isimdir. Kendisi, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın eski mesai arkadaşı olarak bilinir. Akın’ın vefatı sonrasında, Eyüp Sultan Camii’nde ikindi namazını müteakip cenaze namazı düzenlendi ve ardından Eyüpsultan Mezarlığı’nda defnedildi. Hüseyin Akın’ın ölümü, sağlık camiasında ve çevresinde derin bir üzüntü yaratmıştır.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Dr Hüseyin Akın Neden Öldü İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Dr. Hüseyin Akın Öldü
Dr. Hüseyin Akın ÖldüCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz