Dönence dizisi neden yok, ne zaman yayınlanacak? Dönence dizisi bitti mi?


Emre Kınay, Caner Topçu, Sümeyye Aydoğan’ın başrollerin de yer aldığı Dönence dizisinin yeni bölümünün neden yayınlanmadığı merak edildi. Dönence dizisi neden yok, ne zaman yayınlanacak? Dönence dizisi bitti mi? Cevabı haberimizde.

Dönence 6. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Her salı günü saat 20:00’da yayınlanan dizinin son bölümü 1 Ağustos günü yayınlanmıştı 8 Ağustos Salı günü yayınlanması gereken dizi 15 Ağustos günü tekrardan izleyiciler ile buluşacak.

Bu hafta neden yayınlanmadı?

Gelen haberlere göre ekip içinde yaşanan bir anlaşmalıktan dolayı dizinin yapım şirketi; senaryo çalışması yapılacağını belirtti ve sete 1 hafta ara verildiğini duyurdu.


Sandra Bullock’un sevgilisi Bryan Randall kimdir? Bryan Randall neden öldü?

Dönence son bölümde neler oldu?

Gece’nin Özgür’den hoşlandığını itiraf etmesinin ardından Özgür’den de aşk itirafı geliyor! Gece, Özgür’le tartışmasının üzerine Miro’nun gelişiyle öfkesini bastıramaz. Özgür’ün de adı geçince Gece’nin gözü döner ve Miro’ya tokadı yapıştırır. Miro’yu hayatından çıkarmakta kararlı olan Gece, Miro’yu kovar. Gece ise Özgür’e Miro’yla ayrıldıklarını söyler ve Özgür çok şaşırır. Özgür, Miro’nun kendisine zarar vermesini engellemek için Miro’nun açığını bulmaya çalışır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz