Cüneyt Epcim kimdir? - Elips Haber


Cüneyt Epcim kimdir? Cüneyt Epcim nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor Cüneyt Epcim’in  kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Cüneyt Epcim kimdir aratılıyor. Cüneyt Epcim kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Cüneyt Epcim‘in biyografisini haberimizde derledik…

Cüneyt Epcim kimdir?

Vali Cüneyt Epcim, 1981 tarihinde Amasya’da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Samsun ve Amasya’ da tamamladı. 2002 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

2004 yılında İçişleri Bakanlığınca açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 91. Dönem Konya Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Burdur – Çavdır ile Afyonkarahisar – Evciler ilçelerinde vekalet görevlerinde bulundu. 2005-2006 yıllarında İngiltere Manchester Üniversitesi’nde Dil Eğitimi ve İngiliz İdari Sistemi üzerine eğitim aldı. 2015-2016 yıllarında İngiltere Coventry Üniversitesinde Internatıonal Human Resource Management programına katılarak Yüksek Lisans (MBA) derecesi almıştır. Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresince düzenlenen 36. dönem Kamu Diplomasisi kursuna katılmıştır. 
Bülent Tekbıyıkoğlu kimdir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameye göre, Cüneyt Epcim “vali-mülkiye başmüfettişliği” görevine getirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz