Çöp Adam dizisi final mi oluyor? Çöp Adam bitti mi?


Başrollerini Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan’ın paylaştığı dizi Çöp Adam’ın sevenleri, dizinin final yapıp yapmayacağını merak ediyor. Çöp Adam final mi oluyor? Çöp Adam bitecek mi? sorularının cevapları araştırılıyor. Sizler için derledik…

Çöp Adam dizisi final mi oluyor? Çöp Adam bitti mi? 

Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun paylaştığı Çöp Adam dizisinin yeni sezonu başladı. Star TV ekranlarında seyirciyle buluşan dizinin final yapma ihtimali olduğu açıklandı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizi geçen hafta çok düşük reytingler gördü. Bu hafta da beklentinin altında izlenen dizi için final kararı verildi.

Eğer dizi gelecek hafta da düşük reyting alırsa, 30. bölümde final yapacak.Fatih Dokgöz kimdir?

Çöp Adam konusu nedir? Çöp Adam oyuncuları kimler?

Senaryosunu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün kaleme aldığı Çöp Adam dizisi, Tamer ve Peri’nin saplantılı aşk hikayesini konu alıyor. Beklenmedik bir şekilde büyük bir servete konan yazılımcı Tamer’in, bankacı Peri’yi kaçırarak mahzene kapatmasıyla başlayan hikaye büyük bir aşkla son bulacak.

Dizide, Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Derya Alabora, Cankat Aydos, Aytek Şayan, Tilbe Saran, Ezgi Çelik, Lila Gürmen, Öykü Naz Altay gibi isimler yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz