gundemkocaeli.net
CHP İzmir'de kimler aday adayı oldu? - Okutan Haber » Okutan Haber Son Dakika Haberler – Güncel Haberler
FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 6 Aralık 2023 46 Görüntüleme

CHP İzmir’de kimler aday adayı oldu?



İYİ Parti’de yaprak dökümü devam ediyor: Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu istifa etti

CHP İzmir’de aday adaylığı başvuruları sona erdi.CHP İzmir’de Büyükşehir Belediyesi için son andaki başvurular aday adayı sayısını artırdı.  Özgür Özel’in Genel Başkan olması sonrasında İzmir’deki aday başvurusunda adeta patlama yaşandı. Urla rekor kıran ilçe konumuna geldi. Aday adayı listesi şöyle şekillendi:

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Tunç Soyer,  Buğra Gökce,  Cemil Tugay, Abdül Batur,  Olgun Atila, Tacettin Bayır,  Atila Sertel,  Musa Çam, Ayhan Baltacı, 

KARABAĞLAR BELEDİYESİ

Muhittin Selvitopu, Mehmet Şakir Başak,  Heval Savaş Kaya Can Ersoy, Ceyhan Kayhan, Bedri Serter, Kadir Sinan,  İnan Demirgıran

KONAK BELEDİYESİ 

Özgür Kaplan, Nilay Kökkılınç, Mustafa Düzyol, Ali Yılmaz, Derya Tüzen, Hacer Foggo, Alaattin Kurt, Özgür Kurt, Muhsin Kurt, Nilüfer Çınarlı, Turgay Bozoğlu

KARŞIYAKA BELEDİYESİ

Nurül Uçar Aktuğ, Semra Aksu,  Serdar Yavaşoğlu, Atilla Baysak, İsfihan Naki, Uğur Yıldırım, Birgül Sural Üner, Serpil Eslek, Hamdullah Akgül, Kemal Mustafa Bilen, Hasan İkat, Serdar Aktop, Murat Aydın, Buket Mertoğlu Gürpınar, Şener Akdemir, Tamer Kamber, Ali Genç, Murat Akdeniz, Nurşen Balcı, Anıl Feroğlu, Ahmet Diker, Seyit Ahmet Akyüz, Ülkümen Rodoplu, Ali Yaramışlı, Tolga Çilingir, Emine Çağatay, Saadet Çağlın, 

BUCA BELEDİYESİ

Erhan Kılıç,  Ercan Tatı, Suat Nezir, Mustafa Oktay Korkmaz, Serkan Kalmaz, Mehmet Zeki Karaoğlu, Barış Özreçber, Mürüvet Suatoğlu Balcılar, Fecri Fikret Çelik, Hacer Taş Gültepe, Görkem Duman, Erdal Şahin, İlhan Dal, Ali Hıdır Uludağ, Zekiye Seda Sönmez, Şehri Tuğcular, Mustafa Oktay Korkmaz, Mehmet Refa Demir, Mehmet Süne, Umut Orkun Uğraş, Ayten Karadağ, Merve Doğan, Gürsel, Taner Şanlı

BAYRAKLI BELEDİYESİ

Serdar Sandal,  Erdal Aksünger, Kerim Özer,  Ulaş Aydın,  Jale Karasu Gönüslü, Yeşim Tekoğlu, İsmail Sarı, Barış Erel, Murat Haluk Öncel, Songül Gök, Emir Cömert, Sadrettin Arda, İrfan Önal, Münir Demir,  Zehra Ongun 

BORNOVA BELEDİYESİ

Mustafa İduğ, Ender Kırmızı, Ercan Kahya, Ömer Eşki, Güney Temiz, Nüsret Doğan Albayrak, Bülent Çetinkaya, Onur Koçanalı, Hüseyin Ünal,Serhat Sökmen,Emine Helil İnay Kınay, Ferdan Çiftçi, Ethem İnal, Mestan Uğur Bağışlar

NARLIDERE BELEDİYESİ

Ali Engin, Gürsel Özgür, Celal Yıldız,  Serdar Kolay, Mutlu Kenanoğlu, Ergin Demir, Gökhan Bal, Esengül Kaleli, Dolunay Bayer, Erman Uzun, Fulya Akçay, Erkan Karasu, İnanç Nurlu, Hakan Kılıç, Hayrettin Çiftçi

URLA BELEDİYESİ

Cem Fadıl Bozkurt, Cem Tağluk, Ekrem Tok, Seyfettin Şen, Sergenç İneler, Şafak Sol, Bülent Onat, Aytül Tokgözlü, Kemal Ay, Zeynep Altıok, Caner İnel, Ahmet Bahri Yalaz, Bektaş Köse, Salih Demiryürek, Burak Ulamışlı, Hakan Alabalık, Hakan Yiğit, Şeniz Vural, Ferda Sarıyer, Selçuk Balkan, Mert Kaya, Naim Balcı, Emre Kaya, Meltem Mete Hasanefendi, Erdoğan Uyan, Sibel Uyar, Hakan Gündüz, Mehmet Ali Fırat, Serdar Gündoğan, Bener Karagedikli, Bülent Köklü, Sadiye Çelik Karamelek, Şebnem İştar Özdemir, Mustafa Karasakal, Bayram Anu, Emek Atlas, Mustafa Günay, Mehmet Faruk Altınkılıç, Lal Denizli, Hakan Özbadur, Şehrazat Mercan, Oya Aypak Dişbudak, Bülent İlhan, Umut Ergül, Açelya Öralay, Ertan Certel

MENDERES BELEDİYESİ

Mustafa Kayalar, Erkan Özkan,  Mustafa Akın, Çağrı Çiftçi, Şenol Çöker, Güler Mutlu Yılmaz, Haydar Topaç, Adnan Kavur,İlkay Çiçek, Aşkın Güner, İlker Alkız, İsmail Karabel, Bahadır Alpaz, Ahmet Pala, Hasan Yücel Kara, Turgut Gümüşoğlu, Sezen Şen, Mesut Taşdemir, Ayşegül Demir, Fatma Ekicioğlu, Erdoğan Yalçın, Özkan Yıldız.

KEMALPAŞA BELEDİYESİ

Rıdvan Karakayalı, Ahmet Cemil Balyeli,  Mehmet Türkmen, Talat Özışık, Metin Aras, Arzu Külahçıoğlu Altıntoz, Oğuz Şalviz, Erol Pektaş, Ahmet Özken

GAZİEMİR BELEDİYESİ

Halil Arda, Hakan Süvari, Nevin Mutlu, Meliha Yaman Yurdugül, Yüksel Demirsoy, Deniz Danışman, Oktay Bilgin, İlhan Özköse, Ali İhsan Erdenilgen, İsmail Hakkı, Çağrı Şırdancı, Ünal Işık, Yasin Ergül, Önder Keskin, Sadık Dinler, Umut Tekin

BALÇOVA BELEDİYESİ

Fatma Çalkaya,  Turabi Çelebi, Yiğit İstanbul, Gülten Bilgi, Ergin Akman,  Ebru Şimdi, Zülküf Mermut, Hüseyin Naz, Semra Aksakal Kayacan, Onur Yiğit, Münir Sirhan Özen, Muharrem Dayanc, Banu Gençkan, Aygül Eryılmaz, Mehmet Akman,  Rojda Emre, Ahmet Hepdarcan, Hüseyin Çorlu, Engin Sönmez

BERGAMA BELEDİYESİ

Ali Bor, Osman Selim Tok, Mustafa Özuslu, Tanju Çelik, Selma Cirban

ALİAĞA BELEDİYESİ

Erol Güngör, Çiğdem Armutlu, Ercan Doğan, İbrahim Doğangül, Barış Eroğlu, Osman Murat, İlker Özer, Burak Uçar, Oğuzhan Özşahin, Yakup Öztürk, Çağatay Güç, Ümit Duran, Savaş Dağdeviren

ÇİĞLİ BELEDİYESİ

Utku Gümrükçü Erdal Mansuroğlu, Uygar Yıldırım, Cemal Doğan, Gürbüz Bal, Tolga Çobanoğlu, Özgür Erdoğan, Hasan Arslan, Alihan Yıldız, Tevfik Osman Alyanak, Yaşar Sert, Nesrin Erdoğan, Derya Özmen, Süleyman Karadağ, Hasan Mert Özcan, Ayhan Güneş, Orhan Akıncı, Güven Dursun, Niyazi Arslan, Hüseyin Gündüz, Onur Emrah Yıldız, Halis Özcan, Ester Bulut.

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ

Mehmet Eriş, Bekir Keskin, Seçkin Dabak, Sema Bilgi, Engin Öztürk, Özay Kaptan, Mustafa Turan, Erdem Boyacı 

SEFERİHİSAR BELEDİYESİ

İsmail Yetişkin, Mehmet Sami Tuğral, Aydın Güney, Berkhan Parlak, Deniz Karabacak, Hayri Sarıtepe, Köksal Yıldırım, Mehmet Gürhan Özata, Mustafa Levent Aşçıoğlu, Sefer Topçu, Senem Gürer Solak, Tuğba Kılıçkaya, İsmail Türker Çınar 

FOÇA BELEDİYESİ

Fatih Gürbüz, Ziya Yangöz, Gökhan Demirağ, Baran Gezmiş Yıldırım, Tülin Koç, Filiz Taçbaş, Kerem Ziya Yangöz, Saniye Fıçı, Yavuz Efe, Hasan Bahtiyar Akpınar, Gürol Türkmen, Muzaffer Karayılanoğlu, Ömer Faruk Tunca, Ayşe Yurdagül, Günal Biçer, Gökalp Müstecaplıoğlu, Yasemin Çiçek, Ömer Babadağ, Bahadır Koçak, Hakan Barçın.

ÇEŞME BELEDİYESİ

Ekrem Oran, Muhittin Dalgıç, Onur Saatli, Dolunay Onur, Hakan Kerman 

TORBALI BELEDİYESİ

Mehmet Yıldız Sivrikaya, Övünç Demir, Mithat Tekin, Tamer Özev, Yıldırım Baytekin, Bekir Özel, Efe Yakkan, Sıla Ilgi Akkaş, Mahmut Yıldız

MENEMEN BELEDİYESİ

Tahir Şahin, Dilek Aksoy, Ömer Güney, Tahir Şahin, Halil Karaman, Deniz Karakurt, Şenol Öğütlü, Arif Karagöz, Ali Kemal Elitaş,  Adil Acar, Erdoğan Çınar

SELÇUK BELEDİYESİ 

Filiz Sengel Ceritoğlu,  Şerafettin Budak, Hasan Uysal

TİRE BELEDİYESİ

Nejat Bozkurt, Ayten Gülsever, Şenol Sardoğan, Ahmet Küçükler, Murat Özhan, Hayati Okuroğlu , Ali Doğu.

DİKİLİ BELEDİYESİ

Adil Kırgöz, Gökmen Ulu, Saygın İkiz, Aydan Parlaklar, Kıdem Tatik, Levent Bozkurt, Mesut Özmenay, Yener Akpınar, Mustafa Tosun, Gazi Akıncı, Kemal Doyuran 

GÜZELBAHÇE BELEDİYESİ

Mustafa İnce, Nilay Kökkılınç, Uğur Yelekli, Özan Parlar, Yaşar Türemiş, Onur Erinç, Ferda Demirbaş, Altan İnanç.

KARABURUN BELEDİYESİ

İlkay Girgin Erdoğan,  Bülent Çumçum, Hamza Serdar Yasa, Gülsüm Davgana, Kazım Yevinli. 

BEYDAĞ BELEDİYESİ

Feridun Yılmazlar , Süleyman Vasfi Şentürk.

BAYINDIR BELEDİYESİ

Hamit Kırkıcı, Şükrü Süreroğlu, Davut Sakarsu, Bekir Gündoğdu

KİRAZ BELEDİYESİ

Nasuh Coşkun, Musa Yigen

KINIK BELEDİYESİ

Ahmet İnanlı, Ebru Okay, Sema Bodur 

 

Kaynak: haber merkezi

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com