Cennete Yakın dizisindeki Gizem Emre kimdir? Gizem Emre kaç yaşında?

Gizem Emre, Almanya doğumlu bir oyuncudur ve 19 Nisan 1995’te dünyaya gelmiştir. Şu anda 28 yaşındadır ve oyunculuk kariyerine Almanya’da başlamıştır. Birçok projede rol almış olan Gizem Emre, Türkiye’de tanınmaya Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Yasemin karakterini canlandırarak başlamıştır. Günümüzde ise Netflix’in yeni dizisi Cennete Yakın’da başrol oynamaktadır. Peki, Cennete Yakın dizisindeki Gizem Emre kimdir? Gizem Emre kaç yaşında? Gizem Emre’nin kişisel hayatı ve sevgilisi hakkında detaylar haberimizde!

Gizem Emre’nin Oynadığı Diziler ve Filmler

Gizem Emre, hem dizi hem de sinema sektöründe çalışmış bir oyuncudur. İşte Gizem Emre’nin oynadığı bazı diziler ve filmler:

  • Cennete Yakın: Gizem Emre, Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi Cennete Yakın’da başrol oynamaktadır. Dizide, ezici bir borç karşılığında eşinin ömründen 40 yıl vermeye zorlanan bir adamın hikayesi anlatılmaktadır. Gizem Emre, dizide eşiyle birlikte bu duruma düşen Zeynep karakterini canlandırmaktadır.
  • Fack ju Göhte: Gizem Emre, Almanya’nın en popüler komedi filmi serisi Fack ju Göhte’nin üç filminde de rol almıştır. Filmlerde, eski bir hırsız olan Zeki Müller’in (Elyas M’Barek) bir lisede öğretmen olarak çalışmaya başlamasını ve öğrencileriyle yaşadığı maceraları konu almaktadır6. Gizem Emre, filmlerde Zeki’nin öğrencilerinden biri olan Zeynep karakterini canlandırmıştır.
  • Muhteşem Yüzyıl Kösem: Gizem Emre, Türkiye’nin en sevilen tarihi dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl Kösem’de rol almıştır. Dizide, Osmanlı İmparatorluğu’nun en güçlü kadınlarından biri olan Kösem Sultan’ın (Anastasia Tsilimpiou) hayatı anlatılmaktadır8. Gizem Emre, dizide Kösem Sultan’ın kız kardeşi Yasemin karakterini canlandırmıştır.

Gizem Emre, Almanya’nın başkenti Berlin’de doğmuştur. Annesi ve babası Türk kökenli Kürtlerdir ve Erzurum’dan göç etmiştirler. Gizem Emre, Almanca ve Türkçe dillerini akıcı bir şekilde konuşabilmektedir. Ayrıca İngilizce bilmektedir. Gizem Emre, Streetdance, Eskrim, Futbol ve Ata Binme sporları ile ilgilenmektedir.

indir (8)

Gizem Emre’nin şu anda bir sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir.

Bursa Karacabey'de kültür merkezi ortaya çıktı
Bursa Karacabey’de kültür merkezi ortaya çıktı

Gizem Emre’nin Oynadığı Diziler ve Filmler

Gizem Emre, başarılı bir oyuncu olarak hem dizi hem de sinema sektöründe kendini göstermiştir. İşte Gizem Emre’nin oynadığı bazı diziler ve filmler:

Cennete Yakın

Gizem Emre, Netflix’in yeni bilim kurgu dizisi Cennete Yakın’da başrol oynamaktadır. Dizide, ezici bir borç karşılığında eşinin ömründen 40 yıl vermeye zorlanan bir adamın hikayesi anlatılmaktadır. Gizem Emre, dizide eşiyle birlikte bu duruma düşen Zeynep karakterini canlandırmaktadır.

Fack ju Göhte Serisi

Gizem Emre, Almanya’nın en popüler komedi filmi serisi Fack ju Göhte’nin üç filminde de rol almıştır. Filmlerde, eski bir hırsız olan Zeki Müller’in (Elyas M’Barek) bir lisede öğretmen olarak çalışmaya başlamasını ve öğrencileriyle yaşadığı maceraları konu almaktadır. Gizem Emre, filmlerde Zeki’nin öğrencilerinden biri olan Zeynep karakterini canlandırmıştır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem

Gizem Emre, Türkiye’nin en sevilen tarihi dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl Kösem’de rol almıştır. Dizide, Osmanlı İmparatorluğu’nun en güçlü kadınlarından biri olan Kösem Sultan’ın (Anastasia Tsilimpiou) hayatı anlatılmaktadır. Gizem Emre, dizide Kösem Sultan’ın kız kardeşi Yasemin karakterini canlandırmıştır.

Gizem Emre’nin Kişisel Hayatı ve İlgi Alanları

Gizem Emre, Almanya’nın başkenti Berlin’de doğmuştur. Annesi ve babası Türk kökenli Kürtlerdir ve Erzurum’dan göç etmişlerdir. Gizem Emre, Almanca ve Türkçe dillerini akıcı bir şekilde konuşabilmektedir ve ayrıca İngilizce de bilmektedir. Oyuncu, kişisel zamanlarında Streetdance, Eskrim, Futbol ve Ata Binme gibi çeşitli sporlarla ilgilenmektedir.

Gizem Emre’nin Sevgilisi Var Mı?

Gizem Emre’nin şu anda bir sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Özel hayatıyla ilgili detaylar hakkında medyaya yansıyan herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz