Görüntüleme teknolojileri önderi Canon, yeni jenerasyon üstün telefoto zum lenslerinin son temsilcisi RF 100-300mm ile profesyonellere fevkalâde manzara kalitesi sunuyor

Canon, RF 100-300mm; kompakt ve hafif tasarımı, zum aralığı, maksimum büyütme kapasitesi asgarî odaklama aralığı, sabit diyaframı, sağlam yapısı ve inanılmaz imaj kalitesiyle, kapalı yer spor etkinliklerinden motor sporlarına, spor fotoğrafçılığı profesyonelleri ve amatörlere hitap ediyor. 

Rakip tanımayan esneklik

RF 100-300mm F2.8L IS USM 2,59 kg yükü ile sınıfının en hafif zum lensi olarak konumlanıyor. Canon’un yeni lensi, çekim sırasında durup lens değişiklikleri yapmak istemeyen spor, haber ve yırtıcı tabiat fotoğrafçıları için harika bir seçenek olarak öne çıkıyor. 

Etkileyici optik performans çarpıcı imaj kalitesiyle buluşuyor

Hızlı f/2,8 sabit diyafram, düşük ışıklı şartlarda çekim yapmak ve daha dramatik çekimlerde alan derinliğini denetim etmek için ülkü. Manzara Sabitleme (IS) sistemleri, düşük ışıkta daha yavaş enstantane suratlarında çekim yapabilmenin yanı sıra süratli hareketleri yakalayan fotoğraf ve görüntü çekimlerini de mümkün kılıyor. 

Profesyoneller için üretildi

RF 100-300mm F2.8L IS USM, günlük profesyonel kullanım için harika dayanıklılık ve güvenilirliği garanti ediyor. Sızdırmazlık donanımı ve dış kesimlerinin basitçe temizlenmesini sağlayan florin kaplamaları sayesinde berbat hava şartlarında ve zorlayıcı ortamlarda dahi kullanıcılarını yarı yolda bırakmıyor. Bununla birlikte sahip olduğu ısı kalkanı sayesinde yüksek sıcaklıklarda çekim yapmaya da uygun. 

Yeni Nötr Ağdan Manzara Sürece Aracı ile manzara kalitesini artırın

Canon, kullanıcıları için ayrıyeten yeni Nötr Ağdan İmaj Sürece Aracını da kullanıma sunuyor. Derin öğrenme yapay zekâ (AI) teknolojisi ve Canon’un manzara uzmanlığı kullanılarak oluşturulan bu araç, manzara kalitesini kolay kolay yüzde 200 oranında artırıyor. Görüntüleme sürecini ve Canon lens özelliklerini anlayan yeni Nötr Ağdan İmaj Sürece Aracı, yüksek düzeyde ayrıntıyı açığa çıkarıyor. Araç, bağımsız bir uygulama olarak da kullanılabiliyor. Bununla birlikte aboneler bu uygulamaya hiçbir ek fiyat ödemeden erişim sağlayabiliyor. Uygulama birinci etapta sırf Windows 10 ve 11 kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. 

SON

RF 100-300mm F2.8L IS USM Temel Özellikler:

  • 100-300 mm odaklanma aralığı
  • f/2,8 sabit zum
  • 2,59 kg yükü ile sınıfının en hafif lensii
  • 5,5 stop’lu Optik Manzara Sabitleyici, Gövde İçi Manzara Sabitleyici (IBIS) özelliğine sahip bir fotoğraf makinesiyle birlikte kullanıldığında 6 stop’lu
  • Çift Nano USM motoru kullanan sessiz, süratli otomatik odaklama

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz