Canik Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde paklık çalışmalarına ağır bir halde devam ediyor.

Canik Belediyesi, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ilçe genelinde ağır bir formda sürdürdüğü paklık çalışmalarına orta vermeden devam ediyor. Canik Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğü grupları tarafından belirlenen program dâhilinde ilçede bulunan caddeler ve sokaklar yıkanıyor. Takımlar, ilçede bulunan tüm parkları yıkayıp, itinayla temizleyerek Ramazan Bayramı’nda çocuklar ve ailelerin sağlıklı ve hijyenik ortamlarda keyifli bir formda vakit geçirebilmeleri hazır hale getirdi.

Canik’te Parklar Çocuklar İçin Hazır

Canik Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğü takımları, vatandaşların sağlıklı, hijyenik ve inançlı bir Ramazan Bayramı geçirmeleri için ilçede hummalı formda çalışmalarını sürdürüyor. Gruplar tarafından günler öncesinden planlı bir biçimde başlanan bayram paklığı çalışmaları kapsamında ilçede bulunan parklar temizlenerek Ramazan Bayramı için hazır hale getirildi. Gruplar, ilçedeki parklarda çocuklar ve ailelerin bayramda sağlıklı ve keyifli bir halde vakit geçirmeleri için yıkama, ot biçme ve mıntıka paklığı çalışmalarını titizlikle gerçekleştirildi.

Caddeler ve Sokaklar Temizlendi

Canik Belediyesi Paklık İşleri Müdürlüğü takımları, ilçede bulunan caddeleri, sokakları ve vatandaşların ağır olarak kullandığı ortak ömür alanlarını büyük bir itinayla temizleyip pırıl pırıl yaptı. Çöp konteynerlerinin paklığını bakım ve tamirlerini da gerçekleştiren gruplar Ramazan Bayramı için ilçenin dört bir yanını tertemiz yaparak bayram için hazır hale getirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz