Candaş Tolga Işık kimdir? - Elips Haber


Candaş Tolga Işık kimdir? Candaş Tolga Işık nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Candaş Tolga Işık’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Candaş Tolga Işık kimdir? Candaş Tolga Işık kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Candaş Tolga Işık’ın biyografisini haberimizde derledik…

Candaş Tolga Işık 3 Mayıs 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk gazeteci ve sunucudur. Yıllardır ekranlarda habercilik ile ilgilenmektedir. Işık şuan da 44 yaşındadır. Ekranlarda sunuculuk yapan Candaş Tolga Işık 2015 yılında yılın en başarılı siyaset habercisi ödülünü kazanmıştır.  İstanbul Üniversitesi’nde okuyan Işık gazetecilikten bağımsız olarak Biyoloji bölümünden mezun olmuşyur. Ayrıca yurt dışında genetik mühendisliği üzerine de eğitim almıştır.

2010 yılında Burcu Kapu ile dünyaevine girmiştir. 2 sene süren bu evlilik 2012 senesinde Işık ve Kapu çifti boşanmıştır. Ardından Candaş Tolga Işık yeniden evlenmemiştir. Aytuğ Atıcı kimdir?

2002 yılında yerel radyolarda habercilik yaparak mesleğe giriş yapmıştır. Yerel radyoların ardından ise büyük radyo kanallarında yer edinmeyi başarmıştır. Bu şekilde kariyer basamaklarını atlamaya başlayan Işık 2009 yılında ise televizyonda siyaset programları yapmaya başlamıştır. Bir yandan köşe yazarlığı ile ilgilenen Candaş Tolga Işık’ın kendi köşe yazılarından bir kitabı vardır. Son dönemde ise TV100’de Az Önce Konuştum isimli program sunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz