Burak Kaya kimdir? Aslıhan Sinem Çiçek'in şüphelisi kimdir?


Burak Kaya kimdir? Burak Kaya nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Burak Kaya’nın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Burak Kaya kimdir? Burak Kaya kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Burak Kaya’nın biyografisini haberimizde derledik…Müjde Uzman kimdir?

İzmir’de, iş görüşmesine gidip dönmeyen, 1 gün sonra hastanede öldüğü anlaşılan ve vücudunda uyuşturucu bulunduğu belirtilen Aslıhan Sinem Çiçek’i (18) en son gören ve üstünden genç kıza ait cep telefonu çıkan tutuklu Burak Kaya’nın (27), adli tıp incelemesine göre, kanında ve idrarında uyuşturucu madde tespit edildi. Çiçek ailesinin avukatı Vedat Alabay’ın talep ettiği; şüphelilerin cep telefonu numaralarının arama, aranma, SMS ve baz bilgilerine ilişkin iletişimin tespiti için incelemesine karar verildi.

Çiçek’in ölümüyle ilgili ekipler, Burak Kaya’yı gözaltına aldı. Aslıhan Sinem’in telefonu üzerinde bulunan Kaya, sorgusunda Çiçek’i kendisinin öldürmediğini söyledi. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Kaya, çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince ‘gasp’ suçundan tutuklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz