Belalı Tanık 3 Ne Zaman Çıkacak


Belalı Tanık 3 Ne Zaman Çıkacak? Belalı Tanık 3, 2023 yılında vizyona girmesi planlanan bir Amerikan aksiyon komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Patrick Hughes üstlenmektedir. Filmin başrollerinde Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Frank Grillo, Antonio Banderas ve Morgan Freeman yer almaktadır.

Filmin konusu, ilk iki filmden devam etmektedir. Michael Bryce (Reynolds) ve Darius Kincaid (Jackson), dünyayı kurtarmak için bir kez daha birlikte çalışmalıdır. Bu kez, onları uluslararası bir suç lordu (Banderas) durdurmak zorundadır.

Belalı Tanık 3 Ne Zaman Çıkacak
Belalı Tanık 3 Ne Zaman Çıkacak

Belalı Tanık 3 Ne Zaman Çıkacak

Filmin çekimleri, 2022 yılında Avrupa’nın çeşitli yerlerinde gerçekleştirilmiştir. Filmin vizyona girme tarihi henüz netleşmemiştir. Ancak, filmin 2023 yılında vizyona girmesi beklenmektedir.

Belalı Tanık 3’ün fragmanı, 2023 yılında yayınlanmıştır. Fragman, filmin aksiyon dolu ve komedi dolu atmosferini yansıtmaktadır. Fragmanda, Michael Bryce ve Darius Kincaid’in birlikte dünyayı kurtarmak için mücadele ettikleri görülmektedir.

Belalı Tanık 3, ilk iki filmden daha fazla aksiyon ve komedi içermesi beklenmektedir. Filmin, ilk iki filmin hayranlarından büyük ilgi görmesi beklenmektedir.

BELALI TANIK 3 ÇIKACAK MI

BELALI TANIK 3 ÇIKACAK MI? Filmin konusu, Belalı Tanık ve Darius Kincaid’in aksiyon dolu maceralarını konu almaktadır. İkili, bu sefer bir diktatörü durdurmak için birlikte çalışmalıdır. Filmin çekimleri 2022 yılının başlarında başladı ve 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Belalı Tanık 3, ilk iki filmin gişe başarısından sonra geliştirilmeye başlandı. İlk film, dünya çapında 171 milyon dolar hasılat elde etti. İkinci film ise dünya çapında 335 milyon dolar hasılat elde etti. Belalı Tanık 3’ün de ilk iki film kadar başarılı olması bekleniyor. Filmin fragmanı henüz yayınlanmadı, ancak filmin 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Belalı Tanık 3 Ne Zaman İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz