Mobil şube aktivasyonunuzu tamamladıktan sonra Belgelerim menüsünden onayda bekleyen belgelerinizi görüntüleyebilir, bu belgeleri tek tek inceleyerek onaylayabilirsiniz. Daha sonra onaylanan belgelerinizi Kuveyt Türk Mobil’den görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Ekranınıza gelen bildirime tıklayarak veya Kuveyt Türk Mobil’in ana ekranında PIN ile giriş yapmadan, sağ üst köşede bulunan bildirim butonuna tıklayarak onay verilebilirsiniz. Mobil uygulama birden çok cihazınızda mevcutsa ekranda cihazlarınız listelenecektir. Mobil onay göndermek istediğiniz cihazı seçebilirsiniz.

Sizler için bizlerde bekleyen kayıt bildirimi ne demek? Bekleyen Kayıt bildirimi Kuveyt Türk? bekleyen kayıt bildiriminiz olduğu için? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Borsada para neden 2 gün sonra hesaba geçer?

Borsada alış/satış işlemleri takas esasları doğrultusunda gerçekleştiği için bugün sattığın hissenin takası normal şartlarda yani Borsa İstanbul’da 2 iş günü sürer. Bu yüzden Midas’ta gördüğün nakit bakiye, o an banka hesabına çekebileceğin miktarı ifade eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz