Bekir Yalçın kimdir? - Elips Haber


Bekir Yalçın kimdir?  Bekir Yalçın nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor.  Bekir Yalçın’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Bekir Yalçın kimdir?  Bekir Yalçın kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor.  Bekir Yalçın’ın biyografisini haberimizde derledik…

Bekir Yalçın kimdir?

1994 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum, Eskişehir ve Ankara’da tamamladı. Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir müddet avukatlık stajı yaptı. İçişleri Bakanlığının yapmış olduğu Kaymakamlık sınavını kazanarak Mülki İdare mesleğine intisap etti. İl merkez stajını Çankırı Valiliğinde, Kaymakam Refikliği Stajını ise Sultanhisar ve Samandağ İlçelerinde yaptı.

1993 yılında Giresun’ın Güce ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Giresun’da tamamladı. 2012 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 2017 yılında mezun oldu. 2019 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanmasına müteakip, 107.dönem Kaymakam Adayı olarak, Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.Çağla Geniş kimdir?

Giresun’da valilik, Çanakkale-Lapseki ve Diyarbakır-Kayapınar ilçelerinde refiklik stajlarını tamamladı. Sırasıyla vekaleten görevlendirildiği Elazığ-Sivrice, Adana Tufanbeyli, Yozgat-Akdağmadeni ve son olarak Ordu-Kabataş ilçesi olmak üzere Kaymakam Vekilliği yaptı. 09.09.2021 tarihinde ilçemizde göreve başlayan Coşkun, Cumhuriyet Savcısı Ayşen Paksoy Coşkun ile evlidir.

Yalçın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla 24 Ağustos gece yarısı yayımlanan atama kararıyla, Şırnak ilinin Uludere ilçesinin Kaymakamı olarak atanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz