Batuhan Aydar kimdir? - Elips Haber


Batuhan Aydar kimdir? Batuhan Aydar nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Batuhan Aydar’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Batuhan Aydar kimdir? Batuhan Aydar kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Batuhan Aydar’ın biyografisini haberimizde derledik…Tulumtaş Mağarası nerede? Tulumtaş Mağarası’na girişler ücretsiz mi? Tulumtaş Mağarası nasıl oluştu?

Batuhan Aydar kimdir?

Batuhan Aydar 1988 yılında İstanbul’da doğmuş aslen ise baba tarafından Adana’lıdır. İlköğretim eğitimini Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulunda, ardından Adnan Kahveci Ortaokulu ve Suadiye Hacı Mustafa Tarman Lisesi’nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimini ise Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamış ayrıca Sadri Alışık ve Umut Kırcalı oyunculuk eğitimi dersleri almıştır.

Son Çıkış, Ötesiz İnsanlar, Arka Sokaklar 2016 yapım Sekerat Son ve Fox Tv’de yayınlanan Hayat Sevince Güzel dizisinde rol almıştır. 2017 yılında ise Yalaza dizisinde Fatih karakterini canlandırmıştır.

Kaynak: https://www.kimnereli.net/batuhan-aydar.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz