Aydın’da şoförler ve yayalar için inançlı ve konforlu yollar oluşturan Aydın Büyükşehir Belediyesi, birçok farklı noktada yol üretim çalışmalarına süratle devam ediyor. Fen İşleri Dairesi Yol Üretim ve Bakım Şubesi grupları, Efeler İstasyon Caddesi’nde sıcak asfalt seriminin akabinde yol çizgi ve yaya geçidi çalışmalarını tamamlandı.

Büyükşehir kent genelindeki yolları baştan aşağı yeniliyor

Planlı, süratli ve tahlil odaklı olarak çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Dairesi Yol İmal ve Bakım Şubesi takımları, birbiri gerisine çalışmalarını tamamlamaya devam ediyor.  Efeler İstasyon Caddesi’nde sıcak asfalt serimi çalışmalarına başlayan gruplar, süratli çalışmaları ile kısa müddette yolu vatandaşların hizmetine sundu. Altyapı ve üstyapı çalışmalarının tamamlanması ile birlikte yol çizgileri çekilen ve yaya geçidi çalışması yapılan İstasyon Caddesi, araç trafiğine açıldı. Yayaları da unutmayan takımlar, kaldırımları genişleterek yeniledi.

Aydın’da hizmet kalitesi yüksek: Büyükşehir Belediyesi tam not alıyor

Kent genelinde eşzamanlı olarak ağır bir çalışmayla yolları yenilemeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, kısa mühlet içerisinde çalışmalarını bitirerek vatandaşların hizmetine sunuyor. Vatandaşlar, yapılan hizmetlerden hayli mutlu olduklarını belirterek Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çerçioğlu, ‘‘Yol üretim ve yenileme çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın en iyiyi hak ettiğini bilerek yatırımlarımıza devam edeceğiz.’’ dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz