Aslıhan Sinem kimdir? - Elips Haber


Aslıhan Sinem kimdir? Aslıhan Sinem nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Aslıhan Sinem’ın kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Aslıhan Sinem kimdir? Aslıhan Sinem kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Aslıhan Sinem’ın biyografisini haberimizde derledik…

Aslıhan Sinem kimdir?

Sözcü’deki habere göre, İzmir’in Bayraklı ilçesinde Aslıhan Sinem Çiçek, geçen yıl iş görüşmesi için evinden ayrıldı ancak bir daha geri dönmedi. Ailesi tarafından yapılan kayıp başvurusunun ardından, genç kızın Ege Üniversitesi Hastanesi’nde olduğu tespit edildi ve Aslıhan Sinem bir gün sonra hayatını kaybetti.Cübbeli Ahmet’in İngiliz malı kol düğmeleri yeniden gündeme geldi

Polis, Çiçek’in telefonunda Burak Kaya’nın izlerine rastladı ve onu gözaltına aldı. Kaya, sorgulama sırasında suçlamaları reddetti.

Soruşturma sırasında, Aslıhan Sinem’in beyaz bir araca bindiği belirlendi. Araştırmalar sonucu, aracın sahibi Cem A. gözaltına alındı. Cem A., cinsel saldırı suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı ancak adli kontrolle serbest bırakıldı. Cem A.’nın kuzeni Diyar A. da aynı şartlarla serbest bırakıldı.

Kanında uyuşturucu madde tespit edilen Burak Kaya, yurtdışı çıkış yasağıyla serbest bırakıldı fakat daha sonra başka bir suçtan dolayı tutuklandı.

Hazırlanan iddianamede, Cem A.’ya 19 yıl, Burak Kaya’ya ise 15 yıl hapis cezası istendi. Ancak her iki sanık hakkında ‘Olası kastla öldürme’ suçundan kovuşturmaya yer olmadığına karar verildi. Sanıklar, İzmir 11’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanmaya başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz