Arif Varolan kimdir? - Elips Haber


Arif Varolan kimdir? Arif Varolan nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor. Arif Varolan’nun kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Arif Varolan kimdir? Arif Varolan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Arif Varolan’nun biyografisini haberimizde derledik…

Arif Varolan kimdir?

Düzey, şirketin Geleneksel Kanal Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdüren Arif Varolan’ın yeni Genel Müdür olarak atandığını öğrenildi.

Geleneksel Kanal Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdüren Arif Varolan, Düzey’in yeni Genel Müdürü olurken, 2,5 yıldır bu görevi sürdüren Oğuzkan Şatıroğlu, 1 Ekim itibarıyla Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret AŞ’ye Genel Müdür olarak atandı.

1998’de İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Varolan, yüksek lisansını yine İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mühendislik Yönetimi Bölümü’nde tamamladı.

Varolan, ilk görevini 1998-1999’da Anadolu Endüstri Holding’te İnsan Kaynakları Uzmanı olarak gerçekleştirdi. 1999-2010’da Migros Türk TAŞ’de çalışmaya başlayan Varolan, Satın Alma Planlama ve Tedarik Zinciri departmanlarında görev aldı. 2010’da Tedarik Zinciri ve Lojistik Grup Müdürü olarak Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret AŞ’ye geçen Varolan, 2013-2018’de Tedarik Zinciri ve Lojistik Direktörü olarak görevine devam etti.Prof. Dr. Tahir Uluç kimdir?

2019’da Düzey ailesine katılan Varolan, 2019-2022’de Tedarik Zinciri Direktörlüğü, 2022-2023’de Geleneksel Kanal Satış ve Tedarik Zinciri Direktörlüğü, 2023’te ise Geleneksel Kanal Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Açıklamada, 1 Ekim itibarıyla Genel Müdürlük görevine başlayan Varolan’ın, gelecek süreçte Düzey’e geniş vizyonu ve fark yaratacak bakış açısıyla yön vereceğine değinildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz