Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile birlikte zelzele bölgesindeki çocuklara dayanak olmak hedefiyle bir off-road yarış aktifliği düzenledi. Aktiflikten elde edilen gelirin tümü sarsıntıdan etkilenen çocukların gereksinimlerini karşılamak ve ferdî gelişimlerini desteklemek için TOG’a aktarıldı.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Şubat ayında meydana gelen ve ülkemizi derinden etkileyen zelzele afetinin yaralarını sarmak üzere çalışmalarına devam ediyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde 23 yarış pilotunun Isuzu D-Max araçlarla katıldığı yarış aktifliği, Anadolu Isuzu’nun uzun devir sponsoru olduğu Turkcell Platinum Park’ta 15 Nisan Cumartesi günü gerçekleşti. 

D-Max pick-up araçlarla “Bu Parkur İyileştirir” sloganı ile düzenlenen aktiflik, off road yarış pilotlarının toprakta yaptığı bayrak toplama yarışı ile devam etti. Aktiflikten elde edilen gelirin tamamı zelzele bölgesindeki çocuklara takviye faaliyetlerinde kullanılmak üzere Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağış olarak aktarıldı. Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın aktiflik alanında kurduğu özel standda ziyaretçilere takviye çalışmaları hakkında bilgiler aktarıldı. 

Etkinlik, yarış etaplarının akabinde off-road yarışçılarına yapılan ödül merasimi ile sona erdi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz