Alanında öncü bir sıhhat turizm acentası olan ”Nobel World Clinic”; cerrahi estetik, saç ekimi ve diş tedavileri olmak üzere üç ana mevzu üzerine ağırlaşmıştır.

Diş tedavileri ‘Nobel World Dent’ bünyesi altında gerçekleştirilmekte ve yüz güldürücü sonuçlar vermektedir.

Branşının en uygunu tabipler eşliğinde her alanda danışanlarına en düzgün sonucu vermeyi misyon edinen ”Nobel World Clinic”in ana danışan kitlesi Fransa ve Francophone ülkelerinden oluşmaktadır. Şirket birebir vakitte Francophone bir şirket olup bütün çalışanlar fransızca rahatça bağlantı kurabilmektedir.

Kendi vip araçları ile hastalarının kent içi tüm transferlerini sağlayan ve mutabakatlı 5 yıldızlı otellerinde danışanlarına oda kahvaltılı hizmet veren ”Nobel World Clinic”; Türkiye’de bu alandaki kalite algısını da ileri düzeye taşımaktadır. Danışanlarının bütün  seyahat ve tedavi programlarını gelmeden evvel belirleyerek, en gerçek kalite ve en yanlışsız fiyat anlayışıyla isteklerini ön planda tutarak hiç bir ayrıntıyı atlamamaktadır.

Şirket mantalitesi yapılacak olan her operasyon öncesi gerekli bütün denetimler sağlanarak danışanların genel sıhhat durumu hakkında ve medikal geçmişi hakkında genel bir bilgi, randevu basamağında alınır ve tabiplere bildirilir. Klinikte istisnai durumlar asla atlanmaz ve danışanlara gerekli tüm bilgiler ameliyat öncesi verilir.

Operasyon öncesi tekrar bütün testler ve denetimler yapıldıktan sonra ise danışanın müdahelesi başlar.

Aile olmanın kıymetini grubuna her fırsatta hissettiren ”Nobel World Clinic”; gelen her danışanını da aile bireyi olarak ağırlamaktadır.

Danışanlarının müdaheleler sonrasında da takiplerine devam eden ”Nobel World Clinic”; içinde bulunduğu dalın etik sorumluluklarının farkında olarak insan sıhhati asıllı bakış açısı ile her geçen gün daha memnun hastalar için çalışmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz