Aile dizisi bu akşam var mı?


Aile dizisinin yeni sezon bölümleri dizinin severleri tarafından merakla bekleniyor. Aile dizisinin yeni sezon bölümleri başladı mı? Bu akşam Aile dizisi var mı? Aile dizisinin fragmanını izleyenler yeni bölümde Devin ve Aslan arasında neler yaşanacağını merak ediyor. Aile dizisinin 14’üncü bölümünde neler olacak?

Aile dizisi bugün mü?

Soykan sofrasının parçalanmasından sonra Aslan dağılan ailesini bir araya toplamaya çalışırken; hayatında temiz bir sayfa açmak için bir marina satın alır. Devin ise ödediği bedellerden sonra Aslan’la evliliğini sonlandırmaya kararlıdır. Bu yüzden bir boşanma avukatıyla anlaşır. Marinanın açılışında internete sızan bir video, iyileşen yaraları yeniden kanatırken; herkes aynı sorunun cevabını merak eder: Videoyu kim sızdırdı?Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Nihle kimdir? Nihle Kopan kimdir?

Devin sızan videodan sonra soluğu herkesten uzak bir sahil kasabasında alır. Ancak tek bir kişiden kaçamayacaktır: Aslan.

Aile dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor, bugün mü? 3 Ekim Salı günü Aile yeni bölüm var mı, yeni sezonda neler olacak? Devin ve Aslan arasında neler yaşanacak?

Aslan, yeniden aile olabilmek ve Devin’in yaralarını sarabilmek için onu ikna etmeye çalışır. Ancak Devin bu aşk için ödediği bedelleri kolay kolay unutamayacaktır. Hülya derneğinin bağış gecesinde büyük hesaplaşmalar yaşarken; yıllardır büyük bir yalanın içinde yaşadığını öğrenen Cihan, artık tüm gücüyle Soykanların karşısındadır. Bugüne kadar kendisinden çalınanların bedelini aileye ödetmeye kararlıdır.

'Aile'nin yeni sezonundan ilk sahne yayınlandı

‘Aile’nin yeni sezonundan ilk sahne yayınlandı

Devin’in kendisi ile ilgili öğreneceği acı bir gerçek onu Aslan’la yeniden kopma noktasına getirir. Devin kendini büyük bir dönüm noktasında bulur. Ya kalacak, ya gidecektir artık. Soykanları etkileyecek büyük bir haber alan Aslan, ailesini bir arada tutabilmek için harekete geçerken; alacağı bir kararla herkesin hayatı geri dönülmez şekilde değişecektir.

Aile yeni bölüm 3 Ekim Salı günü saat 20.00’da Show TV’de izleyicisiyle buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz