AI Yearbook fotoğraf akımı nasıl yapılır?


AI Yearbook fotoğraf akımı interneti ele geçiriyor ve size 90’ların lisesinden mezun olduğunuzu hayal etme fırsatı sunuyor. İşte tam olarak nasıl yapılacağı.

AI, her hafta viral hale gelen yeni dahiyane filtreler ve uygulamalarla sosyal medyadaki trendleri domine etmeye devam ediyor.

Instagram, Snapchat, Twitter veya TikTok olsun, sosyal medya akışınızda görünen AI resimlerini ve videolarını atlamak zor oldu.Tahir Öztürk kimdir?

Yeni bir AI fotoğraf akımında, popüler AI uygulaması EPIK, interneti, favori ünlüleriniz dahil, kasırga gibi saran bir yıllık AI görüntü üreteci ortaya çıkardı.

AI Yearbook fotoğraf akımı uygulamasını nasıl kullanılır

Lütfen AI fotoğraflarınızı oluşturmak için gerekli olan uygulamanın ücretsiz olduğunu unutmayın, ancak AI yıllık görüntülerinizi almak için bir ödeme seçeneği seçmeniz ve aşağıdaki adımları izlemeniz gerekecektir.

İlk olarak EPIK AI Fotoğraf Editörü uygulamasını indirin (iOS ve Android’de mevcuttur) “AI Yıllık” sekmesini seçin 8-12 selfie’nizi yükleyin. Cinsiyetinizi seçin. Bir ödeme seçeneği seçin: “Standart” seçeneği 24 saat için 5,99 ABD doları ve “Express” seçeneği 2 saat için 9,99 ABD dolarıdır. “Yıllık Görüntüler Oluştur” seçeneğini seçin. Görüntülerinizi filtreler, çerçeveler ve arka planlarla düzenleyin. Görüntü oluşturmayı tamamlamak için “İşlem”i seçin.

Bu kadar, şimdi sadece ödeme seçeneğinize bağlı olarak 24 saat kadar beklemeniz gerekiyor.

Yüzünüzü net bir şekilde iyi aydınlatılmış bir şekilde gösteren ve yüzünüzü örtmeyen şeylerin, şapka veya gözlük gibi, bulunmadığı selfie’leri seçtiğinizden emin olun.

Daha iyi sonuçlar, kendinizin çeşitli ifadeler ve açılarını içeren fotoğrafları seçerek elde edilmiştir.

Bir başka önemli nokta da AI yıllık özelliğinin “hizmeti kullanan kullanıcıların hızlı bir artışı” nedeniyle gecikebileceğidir, bu nedenle EPIK, bu mesajı alırlarsa “daha sonra tekrar denemelerini” teşvik eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz