Ahmet Coşkun kimdir? - Elips Haber


Ahmet Coşkun kimdir?  Ahmet Coşkun nereli ve kaç yaşındadır? Sorularının cevabı merak ediliyor.  Ahmet Coşkun’un kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Ahmet Coşkun kimdir?  Ahmet Coşkun kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor.  Ahmet Coşkun’un biyografisini haberimizde derledik…

Ahmet Coşkun kimdir?

1993 yılında Giresun’un Güce ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Giresun’da tamamladı. 2012 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden 2017 yılında mezun oldu. 2019 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanmasına müteakip, 107.dönem Kaymakam Adayı olarak, Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.

Giresun’da valilik, Çanakkale-Lapseki ve Diyarbakır-Kayapınar ilçelerinde refiklik stajlarını tamamladı. Sırasıyla vekaleten görevlendirildiği Elazığ-Sivrice, Adana Tufanbeyli, Yozgat-Akdağmadeni ve son olarak Ordu-Kabataş ilçesi olmak üzere Kaymakam Vekilliği yaptı. 09.09.2021 tarihinde ilçemizde göreve başlayan Coşkun, Cumhuriyet Savcısı Ayşen Paksoy Coşkun ile evlidir.Mert Kumcu kimdir?

Coşkun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla 24 Ağustos gece yarısı yayımlanan atama kararıyla, Tunceli ilinin Pertek ilçesinin Kaymakamı olarak atanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz