Aday adayı Özen, Balçova ziyaretlerine devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Balçova Belediye Başkan Aday Adayı Münir Sirhan Özen, aday adaylığını açıkladıktan sonra Balçova’da gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilçe halkıyla buluşmaya devam ediyor.

Balçova’yı Yeniden Şekillendirmek

Özen, Balçova’yı İzmir’in en değerli ilçesi yapma hedefiyle ziyaretlerine devam ediyor. Hem kendi projelerini anlatan hem de halkın beklenti, öneri ve isteklerini dinleyen Özen, 2 yıldır süren hazırlık sürecine değindi. Sahada ekiplerinin bulunduğunu ve vatandaşları dinleyerek anketler yaptıklarını belirten Özen, gerçek sorunlara ve çözümlere odaklanarak bu süreci yönettiklerini vurguladı.Avrupa Yetişkin Öğrenimi Gündemi-6 Projesi Bölge Toplantısı, İzmir’de yapıldı

İlçenin Yeniden Tasarımı

Balçova’nın, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için yeniden tasarlanmaya ve güzelleşmeye ihtiyacı olduğunu dile getiren Özen, Balçova halkının bu değişime olan isteğine dikkat çekti. Uzun süredir üzerinde düşündükleri bir Balçova tasarımının olduğunu ifade eden Özen, bu tasarımı aklı, bilimi ve Mustafa Kemal Atatürk’ü rehber alarak gerçekleştirmeyi hedeflediğini belirtti.

Ziyaretler ve İletişim

Aday adaylığını açıkladıktan sonra Balçova’da gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamlı bir şekilde devam ediyor. Muhtarlarla, derneklerle, odalarla ve çeşitli kuruluşlarla gerçekleştirdiği görüşmelerle Özen, Balçova’nın her kesiminden toplumsal beklentileri ve talepleri dinliyor. Adaylık sürecinde “Akıllı Belediyecilik, Özenli Hizmet, Kaliteli Yaşam, Kalıcı Eser, Yetkin Belediye Yönetimi” gibi vaatlerle halka seslenen Özen, toplumun her kesimine ulaşarak iletişimini güçlendiriyor.

Kaynak: BÜLTEN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz