2024 Yerel Seçimleri: Zafer Partisi’nden Çankırı- Korgun Belediye Başkan Adayı Yaşar Karakuş Belli Oldu

0
5
Twitter

2024 Yerel Seçimleri, 31 Mart Pazar günü gerçekleşecek. Çankırı- Korgun Belediye Başkan adayı Zafer Partisi’nden Yaşar Karakuş oldu. Peki, Yaşar Karakuş kimdir? Yaşar Karakuş, Zafer Partisi’nin Çankırı- Korgun Belediye Başkan adayı olup kaç yaşında ve nerelidir?

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Zafer Partisi’nden Çankırı- Korgun Belediye Başkan adayı olan Yaşar Karakuş hakkında daha fazla bilgi almak için Yüksek Seçim Kurulu’nun resmi web sitesi olan www.ysk.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Seçim döneminde nerede oy kullanacağınızı öğrenmek içinse sandık seçmen listelerinin kesinleşmesini bekleyebilir ve YSK mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

31 Mart’ta yapılacak olan 2024 Türkiye yerel seçimlerinde, ülke genelinde yerel yönetimler için oylar kullanılacak. Bu seçimde belediye başkanları, büyükşehir belediye başkanları, belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirlenecektir. Bu seçimlerde Zafer Partisi, Çankırı ve Korgun için önemli bir aday olarak karşımıza çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz